Projekt wnętrz hotelu dla psów w Wilanowie
Architekt wnętrz Warszawa projektowanie budynków
Studio architektoniczne architekt Warszawa

WYCEŃ PROJEKT

Studio architektoniczne Warszawa

Jeśli chcesz mieć pewność, że ekipa remontowa odwzoruje  idealnie projekt wykonawczy w rzeczywistości, proponujemy, żebyś skorzystał z projektu wykonawczego. Znajdziesz w nim opracowane wszystkie instalacje, rzuty i widoki ścian pomieszczeń oraz zestawienie materiałów zgodne z Twoim budżetem.

Na koniec możemy zaproponować Ci nadzór na budowie. Ekipa remontowa nie będzie Cię męczyć pytaniami tylko Nas. Sprawdzimy czy wszystko jest zrobione zgodnie z sztuką budowlaną oraz dokumentacją techniczną.

Ostatnim etapem projektu koncepcyjnego są fotorealistyczne wizualizacje.

Studio architektoniczne Linea

 

łączy projektowanie architektury z projektowaniem wnętrz. Takie połączenie umożliwia uzyskanie spójnej całości. Nasi architekci z Warszawy posiadają uprawnienia budowlane, które umożliwiają wykonanie najbardziej skomplikowanych projektów.

ARCHITEKT – WARSZAWA I NIE TYLKO!

Jesteś w trakcie poszukiwania profesjonalnego architekta? Biuro Architektoniczne lub Architekt Warszawa - to w tej chwili najczęstsze przez Ciebie wyszukiwane frazy w Google? A może szukasz kogoś kto zaprojektuje cały budynek, nie tylko wnętrze?

 

Pozwól więc, że oprowadzimy Cię po naszym studiu i ujawnimy co mamy do zaoferowania!

Szukając architekta z Warszawy zastanawiałeś się w czym konkretnie ma Ci pomóc?

 

 

Czy tylko w koncepcji, bo w sumie nie potrzebujesz rysunków technicznych? Chciałbyś by twój dom był nietypowy? Czy martwisz się, że pojawią się pytania na budowie, na które możesz nie znać odpowiedzi lub będziesz musiał codziennie na nią jeździć?

 

 

Jeśli nie znasz jeszcze odpowiedzi lub chcesz się upewnić w swoim przekonaniu zobacz poniżej co może zawierać projekt architektoniczny i wnętrz. Możesz sprawdzić też etapy pracy nad projektem.

PROJEKT WNĘTRZ

 

W swojej ofercie posiadamy projekt koncepcyjny, wykonawczy oraz nadzór autorski.

 

 

Nieodłącznym elementem projektu jest praca nad koncepcją, która zaczyna się od układu funkcjonalnego. Zawiera on zwymiarowany układ pomieszczeń, mebli oraz urządzeń.

W budynkach, które są bardziej skomplikowane wykonujemy dodatkowy projekt wykonawczy. Zawiera on bardziej szczegółowe rysunki budynku, które są dla ekip budowlanych.

Etap końcowy to rysunki, które składane są do urzędu o pozwolenie na budowę tzw. projekt budowlany architektoniczny. Do dokumentacji dołączamy projekt techniczny, który zawiera konstrukcję i instalacje.

Po akceptacji wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje z konkretnymi materiałami.

Następnie wykonywany jest rzut 2d kondygnacji z podziałem na pomieszczenia oraz prostą bryłę budynku w 3d, byś mógł zobaczyć czy idziemy w dobrym kierunku.

Nasi architekci wykonują analizy chłonności, projekty budowlane i wykonawcze. Pracę rozpoczynamy od planu zagospodarowania, na którym lokalizujemy budynek, dojścia i dojazdy, zieleń oraz inne potrzebne urządzenia.

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

Po akceptacji wysyłane są moodboardy  plansze pokazujące styl pomieszczeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAUFALI NAM

kontakt@studiolinea.pl

+48 512 082 740

LINEA Copyright 2021
SOCIAL MEDIA
Al. M. J. Piłsudskiego 4d/3,
05-077 Warszawa

ADRES

Studio architektoniczne Warszawa architekt projektowanie wnętrz
Studio architektoniczne Warszawa projektowanie wnętrz
Studio architektoniczne Warszawa projektowanie wnętrz budynków

KONTAKT