Projekt wnętrz hotelu dla psów w Wilanowie

Architekt wnętrz Warszawa projektowanie budynków
Studio architektoniczne architekt Warszawa

WYCEŃ PROJEKT

Studio architektoniczne Warszawa

Linea – architekt wnętrz dla domów i mieszkań w Warszawie

Prostota jest myślą przewodnią wszelkiej prawdziwej elegancji.

Coco Chanel

W Linea wierzymy, że prawdziwe piękno tkwi w prostocie. Projektujemy wnętrza, które odzwierciedlają harmonię między funkcjonalnością a estetyką. Nasze realizacje są wynikiem starannej analizy potrzeb naszych klientów, przekształcając ich wizje w przestrzenie, gdzie subtelną elegancję czuć w każdym detalu.

Jesteś w trakcie poszukiwania profesjonalnego architekta? Biuro Architektoniczne lub Architekt Warszawa - to w tej chwili najczęstsze przez Ciebie wyszukiwane frazy w Google? A może szukasz kogoś kto zaprojektuje cały budynek, nie tylko wnętrze?

WYCEŃ PROJEKT

Tworzymy przestrzenie, które emanują spokojem i dyskretną elegancją. Od miejskich apartamentów po zaciszne domy na przedmieściach - nasze projekty są zindywidualizowane i dopasowane do Twojego stylu życia. Oferujemy pełen zakres usług projektowych, od koncepcji po realizację.

Możesz wymienić nie pasujące ubranie, możesz przełączyć piosenkę, która Ci się nie podoba, ale nie tak łatwo pozbędziesz się uczucia dyskomfortu źle zaprojektowanego domu, w którym mieszkasz.

Aleksandra Nesterowicz,
założycielka studia Linea

Nasza filozofia projektowania wnętrz

Każdy dom to opowieść, a my jesteśmy tu, aby pomóc Ci ją opowiedzieć. Nasze projekty są tworzone z myślą o odbiorcach, którzy cenią jakość, elegancję i unikalność. Współpracujemy z rzemieślnikami i jakościowymi dostawcami, aby każdy element wnętrza był dopracowany.

Architekt oczywiście jest kimś więcej niż budowniczym. Musi być wojownikiem, musi być poetą, musi być jasnowidzem, musi być artystą. Ale oczywiście musi być budowniczym. Wszystko zaczyna się od tego. Budowniczy — jak mały twórca : ktoś, kto coś robi, a nie tylko rysuje.

Renzo Piano,
światowej klasy architekt

Kompleksowe usługi projektowania

Masz gotowy projekt domu i przeczuwasz, że samodzielna aranżacja nie spełni Twoich oczekiwań i nie zapewni Ci komfortu, o którym marzysz? Nie trać czasu na frustrujące próby samodzielnej aranżacji. Zaufaj doświadczonym architektom wnętrz ze studio Linea i pozwól nam stworzyć wymarzone wnętrze dla Ciebie.

0
0

X

pozytywnych opinii

 

Nasze słowa nie pozostają pustymi frazesami, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym.

wykonanych projektów domów i mieszkań
 

Dzięki pracy z wieloma Klientami, potrafimy jeszcze lepiej zrozumieć Klienta, zasugerować rozwiązanie, które jest dla niego tym wymarzonym, ale Klient sam nie potrafił go określić, sprecyzować potrzeby i swoich oczekiwań wobec domu/ mieszkania.

lat doświadczenia

 

Dzięki temu unikamy błędów jak, np. niewłaściwe dobranie proporcji mebli do pomieszczenia, niedostateczne doświetlenie pomieszczeń lub złe rozmieszczenie gniazd i włączników.

Sprawiamy, że projektowanie domu będzie pięknym wspomnieniem na lata, a użytkowanie czystą przyjemnością. Dobry projekt sprawi także, że dom będzie dłużej trzymał wartość.

Przemyślane wnętrza dla świadomych odbiorców

Nasz klient to osoba świadoma swoich potrzeb, ceniąca wysoki standard i komfort. To przedsiębiorca, który wie, jak ważne jest otoczenie, w którym przebywa. Tworzymy dla ludzi, którzy chcą, aby ich dom był nie tylko miejscem do życia, ale również oazą spokoju, miejscem inspiracji i refleksji.

WYCEŃ PROJEKT

 Bezpłatną pierwszą konsultację

dzięki niej poznajemy Twoje potrzeby, oczekiwania i styl życia, aby móc stworzyć dla Ciebie idealny projekt wnętrza.

 

 Projekt koncepcyjny

nie musisz sobie wyobrażać, jak będzie wyglądać Twój przyszły dom/ mieszkanie. Dostarczamy wizualizację 3D, abyś mógł zobaczyć, jak prezentować się będzie Twoje przyszłe wnętrze po zakończeniu prac.

 

 Dokumentacja wykonawcza

współpraca wielu ekip budowlanych/ remontowych może prowadzić do wielu nieporozumień. Nie u nas! Tworzymy zgrany zespół z naszymi podwykonawcami i dostarczamy im dokumentację techniczną, aby prace od samego początku przebiegały sprawnie i bezproblemowo.

 

 Nadzór nad realizacją

dojeżdżamy do miejsca budowy i kontrolujemy postępy prac, aby mieć pewność, że efekt jest zgodny z wizualizacją oraz Twoimi oczekiwaniami i przekazujemy Ci te informacje, żebyś wiedział, co aktualnie dzieje się w Twoim domu/ mieszkaniu

Co otrzymujesz, korzystając z usług studio Linea?
/ Jak przebiega współpraca z nami?

Gwarantujemy

WYCEŃ PROJEKT

SPRAWDŹ OPINIE

Opinie Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług

*Opinie pochodzą z wyszukiwarki Google oraz strony Oferteo.pl.

 

kontakt@studiolinea.pl

+48 512 082 740

Linea - Gdzie Prostota Spotyka Elegancję

Skontaktuj się z Linea

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby wspólnie stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedlała Twoje wartości i styl życia. W Linea każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem.

 

 

Polityka prywatności

ZAUFALI NAM

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

kontakt@studiolinea.pl

+48 512 082 740

ADRES

Al. M. J. Piłsudskiego 4d/3,

05-077 Warszawa

SOCIAL MEDIA

Studio architektoniczne Warszawa architekt projektowanie wnętrz
Studio architektoniczne Warszawa projektowanie wnętrz
Studio architektoniczne Warszawa projektowanie wnętrz budynków

© Copyright 2023 by Studio Linea